«Рибному місцю» у Київській області шукають нових власників. За $2,9 млн
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

«Рибному місцю» у Київській області шукають нових власників. За $2,9 млн

Оголошено продаж компанії з вирощування та продажу товарної риби – коропа, товстолоба та білого амура

«Рибному місцю» у Київській області шукають нових власників. За $2,9 млн
Фото: inventure

Компанію з вирощування та продажу товарної риби – коропа, товстолоба та білого амура – у Іванківському районі Київської області, що є прибутковим 20-річним бізнесом, виставлено на продаж за $2,9 млн, повідомляє InVenture.

Серед активів господарства 77 водойм, гідротехнічні споруди, будівлі, парк автомобілів, човнів та іншої техніки, а також оборотні засоби – товарна риба, зарибок, запаси кормів, інше.

«Рибному місцю» у Київські області шукають нових власників за $2,9 млн
Фото: inventure

«На сьогодні ця компанія являє собою прибутковий бізнес, однак власники його не розвивають, оскільки це непрофільний актив», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, середній рівень продажів господарства складає 41,8 млн грн, середня EBITDA – 13,5 млн грн, внутрішня норма прибутковості (IRR) – 16,0%.

Так, виробництво при веденні екстенсивного рибництва складає 500 тонн на рік товарної риби, при інтенсивному використанні ресурсів та інвестиціях у робочий капітал (мальок, корм) обсяг може досягати 1000 тонн на рік товарної риби. Валова рентабельність – 50,2% від виручки від реалізації.

Власники консолідованого пакета акцій (100%) зацікавлені в його продажу.

Як писав Mind, Україна після анексії Криму Росією знизила обсяги офіційно виловленої та вирощеної риби і морепродуктів з 220 000 до 90 000 тонн на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті