СКМ наростила неконсолідований чистий збиток майже в 5,9 раза за минулий рік

СКМ наростила неконсолідований чистий збиток майже в 5,9 раза за минулий рік

Відповідний показник збільшився до 1,75 млрд грн з 299,413 млн грн у 2016 році

СКМ наростила неконсолідований чистий збиток майже в 5,9 раза за минулий рік
Фото: Shutterstock

За минулий рік ПрАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Маріуполь Донецької обл.), керуюча компанія найбільшої в Україні приватної промислово-фінансової групи СКМ, наростила неконсолідований чистий збиток в 5,9 раза, до 1,75 млрд грн, з 299,413 млн грн у 2016 році. Про це з посиланням на дані системи розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, нерозподілений прибуток компанії станом на кінець 2017 року склав 26,74 млрд грн.

Компанія СКМ сконцентрована в трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійному, електроенергетичному і фінансовому, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами , сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні й транспортному бізнесі. 100% акцій СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

До групи «СКМ» входять компанії «Метінвест» (ГМК) і ДТЕК (енергетика), банк ПУМБ, страхові компанії АСКА і «АСКА-Життя», «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», «ЕСТА Холдинг» (нерухомість), «Український ритейл» (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), «Паралель» (оператор ринку нафтопродуктів), «Харвіст» (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло