Новим головою «СітіБанку» буде топ-менеджер із лондонського Citi

Новим головою «СітіБанку» буде топ-менеджер із лондонського Citi

Пост голови правління очолить Олександр Гранта Макуортер

Міжнародний банк Citi оголосив про висунення на пост голови правління ПАТ «СітіБанк» (Київ) Олександра Гранта Макуортера, який протягом останніх 5 років обіймав посаду керівника департаменту з управління ризиками Citi у Великобританії, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу материнського банку.

Як вказано в документі, Макуортер стане новим керівником Сітібанку після затвердження його кандидатури Національним банком України. До цього часу обов'язки голови правління банку буде виконувати чинний голова Ганна Мікулицька.

«Ми раді повідомити про це призначення, адже в цьому році ми відзначаємо 20-річний ювілей в Україні... Я впевнений, що під керівництвом Олександра наш бізнес в Україні продовжить своє стійке зростання», – цитується в документі керівник Citi в Росії, Україні, Казахстані, Ізраїлі, Польщі та Туреччини Марк Луе.

При цьому Марк Луе зазначив, що Україна продовжує залишатися важливим ринком для Citi.

За даними Citi, на зазначеному посту Макуортер відповідав за управління ризиками британських юридичних осіб, а також під керівництвом головного виконавчого директора з управління ризиками Citi в країнах ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка) займався управлінням ризиками й кризовим управлінням у країнах присутності Citi в цьому регіоні.

Раніше Макуортер кілька років працював в апараті головного адміністративного директора глобального департаменту з управління ризиками, де він відповідав за ведення стратегічних проектів, підготовку до стрес-тестування, планування відновлення бізнесу. До цього він працював в інвестиційно-банківському бізнесі.

Макуортер отримав ступінь МВА в школі бізнесу Стерна Нью-Йоркського університету.

Сітібанк заснований у 1998 році і є дочірнім банком американського Citibank NA. Найбільшими акціонерами кредитно-фінансової установи на 1 січня 2018 року були Citibank Overseas Investment Corporation (67%) і Citicorp Leasing International LLC (33%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року Сітібанк за розміром загальних активів (19,001 млрд грн) займав 17-е місце серед 84 банків.

Нагадаємо: рівень життєздатності та стійкості «СітіБанку» за рейтингом банків Mind дорівнює 4,5.

Аналіз банківського ринку України доступний в оновленому рейтингу банків Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті