Fitch підтвердив довгостроковий рейтинг України «B-»

Fitch підтвердив довгостроковий рейтинг України «B-»

Агенство зазначає, що продовження взаємодії з міжнародними партнерами важливе для підтримки макроекономічної стабільності України

Fitch підтвердив довгостроковий рейтинг України «B-»
Фото: pixabay.com

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента України в національній та іноземній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом. Про це пише УНІАН.

Черговий перегляд програми з Міжнародним валютним фондом затримується, проте є прогрес України в реалізації пенсійної реформи, схвалення держбюджету на 2018 рік і оновленні законопроекту про приватизацію.

На думку експертів Fitch, узгодження з МВФ питання про підвищення тарифів на енергоносії і ризиків для фіскальних показників може прискорити завершення перегляду програми.

Агентство підкреслює, що продовження взаємодії з МВФ та іншими міжнародними партнерами протягом виборчого періоду – 2019 – буде важливим для підтримки макроекономічної стабільності України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло