Павло Дуров розповів про причину масштабного збою в роботі Telegram (ОНОВЛЕНО)

Павло Дуров розповів про причину масштабного збою в роботі Telegram (ОНОВЛЕНО)

Крім України месенджер не працює ще в ряді європейських країн

Павло Дуров розповів про причину масштабного збою в роботі Telegram (ОНОВЛЕНО)
фото DR

У ніч на 29 квітня месенджер Telegram перестав працювати в багатьох європейських країнах, в тому числі в Україні.

Збої в роботі месенджера почалися близько 2:30 ночі і спостерігаються також в Узбекистані, Румунії, Болгарії, Росії, Німеччини, Нідерландах та інших країнах.

Засновник Telegram Павло Дуров пояснив, що проблеми пов'язані з перегрівом серверів.

«Серйозний перегрів одного з серверів Telegram може призвести до проблем з підключенням до месенджера у європейських користувачів протягом наступних кількох годин», – написав він у Twitter.

Він підкреслив, що докладаються зусилля для вирішення проблеми.

ОНОВЛЕНО. Мессенджер Telegram пояснив у своєму акаунті в Twitter причини збою в роботі у користувачів з Євросоюзу, Росії, СНД, Північної Африки і Близького Сходу.

«Технічні роботи проводяться після масових відключень в Амстердамі і його передмістях, які вплинули на роботу багатьох сервісів», йдеться в повідомленні Telegram.

Пізніше адміністрація месенджера повідомила про відновлення його роботи.

«Наш єврокластер нарешті підключено до електропостачання. Всі інженери працюють, щоб відновити обладнання після збою. Telegram повертається до постраждалих користувачів у Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД», – йдеться в повідомленні.

Російський регулятор «Роскомнадзор» намагається заблокувати Telegram із 16 квітня, у звязку з чим блокує IP-адреси хостинг-провайдерів Amazon, Google і Digital Ocean, які Telegram використовує для обходу блокування.

Дії «Роскомнадзору» позначилися на роботі багатьох сторонніх сайтів, які користувалися хостингом заблокованих провайдерів.

Нагадаємо, у Росії подали до суду на «Роскомнадзор» за масове блокування сайтів і вимагають компенсації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло