Єдиний онук Мао Цзедуна ймовірно загинув у Північній Кореї

Єдиний онук Мао Цзедуна ймовірно загинув у Північній Кореї

Він міг виявитися одним із 32 китайських туристів, які загинули в ДТП у квітні

Єдиний онук Мао Цзедуна ймовірно загинув у Північній Кореї
фото з відкритих джерел

Єдиний онук китайського політичного лідера Мао Цзедуна Мао Сінью,імовірно, загинув у результаті ДТП за участю туристичного автобуса в Північній Кореї в квітні. В цій ДТП загинуло загалом 32 китайці, повідомляє The Korean Times, посилаючись на репортаж Radio France Internationale.

Сінью, син молодшого сина Мао Цзедуна Аньціна, який загинув у Корейській війні, був, можливо, одним із 32 китайських туристів, які загинули, коли автобус впав із моста в провінції Північний Хванхе, повідомляє китайська версія Radio France Internationale 30 квітня з посиланням на китайське джерело .

У репортажі сказано, що Сінью, генерал-майор Народно-визвольної армії Китаю, і більшість інших китайських туристів були дітьми китайських солдатів, які воювали в Корейській війні (1950-1953).

В аварії також загинули чотири громадянина Північної Кореї.

За повідомленнями, туристи загинули на зворотному шляху з цвинтаря в окрузі Хоечан в провінції Південний Пхеньян, де поховані китайські солдати, які загинули під час Корейської війни. Старший син Мао Цзедуна Анкін також похований там, що дозволяє припустити, що Сінью міг відвідати цвинтар, щоб віддати данину поваги своєму дядькові.

Якщо інформація про загибель онука підтвердиться, виявиться, що два прямих нащадка Мао Цзедуна загинули на Корейському півострові.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин після ДТП здійснив гучний візит в лікарню, де перебували двоє поранених китайських туристів. Кім також відвідав посольство Китаю в Пхеньяні і висловив «гірку печаль» з приводу загибелі китайських туристів, що свідчить про велику вагомість китайсько-корейських відносин для Кім Чен Ина.

Мао Цзедун (1893-1976) – китайський політичний лідер і теоретик маоїзму. Засновник Китайської комуністичної партії у 1921 році, який незабаром став її лідером. У КНР вважається національним героєм, а культ його особистості багато в чому нагадував культ Сталіна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті