Еміратська авіакомпанія розглядає можливість запуску рейсів в аеропорти Львова, Харкова, Дніпра та Запоріжжя
Flydubai може запустити відповідні рейси не раніше наступного року

Еміратська авіакомпанія flydubai розглядає можливість запуску рейсів до аеропортів Львова, Харкова, Дніпра та Запоріжжя. Про це повідомив віце-президент компанії Джейхун Ефенді в інтерв'ю Delo.ua.
«Ми б дуже хотіли почати літати з Харкова й Дніпра. Розглядаємо й Запоріжжя. Однак у Дніпро зайти дуже важко, хоча там аеропорт не завантажений. Також запускаємо новий рейс з Кракова (Польща), дуже близько підійшли до Львова. Може, запустимо новий рейс і звідти. Але якщо це і станеться, то не раніше 2019 року», – повідомив Ефенді.
Разом з цим він повідомив, що вже зараз авіакомпанія задоволена результатами роботи в Україні. З Києва flydubai літає два рази на день, завантаження рейсів близько 98%. З Одеси авіакомпанія робить чотири рейси на тиждень при завантаженні 75%.
Авіакомпанія flydubai заснована у 2008 році. За минулий рік вона перевезла близько 11 млн пасажирів. З них, за підрахунками Delo.ua, 285 000 склали пасажири з України. Рейси до столиці ОАЕ Дубай регулярно стають найпопулярнішими в аеропорту Київ імені Ігоря Сікорського (Жуляни).
Компанія flydubai у 2017 році перевезла близько 11 млн пасажирів, з них 285 тис. склали пасажири з України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].