Vodafone запускає 4G на «Олімпійському» для вболівальників Ліги Чемпіонів УЄФА

Vodafone запускає 4G на «Олімпійському» для вболівальників Ліги Чемпіонів УЄФА

Найбільша indoor мережа в Україні дозволить забезпечити оптимальний рівень сервісу для 25 тисяч абонентів

Vodafone запускає 4G на «Олімпійському» для вболівальників Ліги Чемпіонів УЄФА
google.com.ua

В останні дні квітня Vodafone запустив в експлуатацію indoor мережу на стадіоні НСК «Олімпійський», повідомляє компанія у своєму прес-релізі.

Мережу запущено напередодні майбутнього Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, що дозволить забезпечити якісним зв'язком численних глядачів під час проведення матчу, а також в подальшому й інших масових заходів.

Зазначається, що Vodafone вклав у будівництво системи склали близько 12 млн грн.

Під дахом стадіону встановлено 30 спеціальних «стадіонних» антен для покриття трибун і три антени, спрямовані на поле. Розроблені спеціально для стадіонів антени дозволяють створювати якісне покриття в складних умовах. До них підключені 33 радіомодулі UMTS-2100 і 33 радіомодулі LTE-2600 Vodafone. Сумарна вага обладнання, встановленого на рампі, складає близько 7 тонн.

Насьогодні це найбільша indoor мережа в Україні. Рішення розраховане на роботу у всіх доступних стандартах зв'язку 2G, 3G і 4G. Мережа дозволяє забезпечити оптимальний рівень сервісу для 25 тисяч абонентів з урахуванням специфіки одномоментного масового скупчення користувачів мобільного інтернету та голосових послуг зв'язку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті