Компанії у Китаї будуть контролювати емоції своїх співробітників

Компанії у Китаї будуть контролювати емоції своїх співробітників

Дані про те, в якому емоційному стані перебувають працівники, допоможе зробити виробництво ефективнішим

Компанії у Китаї будуть контролювати емоції своїх співробітників
http://vladivostok.travel

На підставі даних про емоції своїх працівників компанії будуть вибудовувати індивідуальний трудовий графік для кожної людини.

Китайські корпорації починають впроваджувати технологію, яка дозволяє відстежувати емоції своїх співробітників, повідомляє Life.Технологии з посиланням на видання Business Insider.

Передбачається, що з допомогою технології контролю за емоціями компанії зможуть оптимізувати графік своїх працівників і досягти збільшення прибутку.

Нову технологію вже використовують 10 компаній. Їх працівники носять спеціальний головний убір з вбудованими сенсорами мозкових хвиль, які збирають дані про мозкову активність людини і передають системі. На підставі цих даних система робить висновок про емоційний стан співробітника.

Як відзначають фахівці, система здатна розрізнити практично весь спектр людських емоцій. Якщо вона фіксує у когось депресію, то цьому працівнику дають більше перерв. Якщо раптом хтось задрімав на роботі, то система подасть тривожний сигнал.

Дане нововведення стосується в першу чергу галузей, пов'язаних з високим ризиком для життя.

Раніше така технологія була введена в китайській енергетичній компанії State Grid Zhejiang Electric Power у 2014 році. З того моменту виручка фірми зросла на $315 млн.

Нагадаємо, київські розробники винайшли додаток, який із застосуванням віртуальної реальності допоможе подолати стрес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті