Трамп повернув $130 000 Коену, які той заплатив порноакторці за мовчання – новий адвокат президента

Трамп повернув $130 000 Коену, які той заплатив порноакторці за мовчання – новий адвокат президента

Президент, імовірно, не знав деталей домовленості й покладався на те, що Коен самостійно залагодить питання

Трамп повернув $130 000 Коену, які той заплатив порноакторці за мовчання – новий адвокат президента
Фото Shutterstock

Президент Дональд Трамп відшкодував своєму особистому адвокату Майклу Коену 130 000, які той заплатив порноакторці Стефані Кліффорд (Стормі Деніелс) за мовчання про сексуальні відносини з Трампом незадовго до виборів 2016 року. Про це заявив адвокат президента США Руді Джуліані, передає The New York Times.

Джуліані також зазначив, що гроші Коену були відправлені через юридичну фірму і їх сплатив президент.

На питання, чи знав Трамп про домовленість, Джуліані сказав: «Він не знав про деталі, наскільки мені відомо. Але він знав про домовленість, що Майкл потурбується про такі питання так само, як і я це роблю для своїх клієнтів. Я не навантажую їх кожним питанням, яке виникає. Вони зайняті люди».

Ці коментарі дещо суперечать заяві Трампа кілька тижнів тому, коли він сказав, що не знав про кошти, які заплатили порноакторці в рамках домовленості про нерозголошення, яку вона підписала за лічені дні до президентських виборів 2016 року.

Джуліані також наполягає, що сплата цих коштів жодним чином не порушила закони про фінансування президентської кампанії, оскільки гроші не були взяті з фондів кампанії.

Минулого місяця, коли Трампа питали, чи знав він про оплату, той категорично сказав «Ні», а також додав, що не знає, навіщо Коен платив і звідки він взяв гроші.

Нагадаємо: Стормі Деніелс говорить, що мала сексуальні відносини з Трампом у 2006 році через кілька місяців після того, як його третя дружина народила дитину, і що їй було виплачено кошти в обмін на нерозголошення, яке зараз вона намагається визнати недійсним. Також вона розповіла, що у 2011 році їй погрожували, змушуючи мовчати про її зв’язок із Трампом. Нещодавно в ефірі одного з телеканалів вона навіть показала малюнок чоловіка, який нібито їй погрожував.

Раніше Коен заявляв, що «ні Trump Organization, ні кампанія Трампа не були учасниками угоди з Кліффорд, і ніхто з них мені не компенсував оплату». Видання підкреслює, що до переліку власне самого Трампа Коен не включав.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті