Аеропорт Київ розширить термінал «А»

Аеропорт Київ розширить термінал «А»

Мета розширення – обслуговування зростаючого пасажиропотоку

Аеропорт Київ розширить термінал «А»
Фото: Shutterstock

Міжнародний аеропорт Київ імені Ігоря Сікорського (Жуляни) має намір розширити термінал «А» з метою обслуговування пасажиропотоку, що зростає. Про це з посиланням на голову ради директорів аеропорту Дениса Костржевського пише Інтерфакс-Україна.

«У найближчі кілька років ми прогнозуємо зростання пасажиропотоку, і з цим пов'язана нова масштабна реконструкція, яку веде в аеропорту компанія «Майстер-Авіа». У 2019 році потужності аеропорту на приліт і на виліт будуть збільшені вдвічі», – повідомив Костржевський.

Зона прильоту міжнародних рейсів переобладнана й збільшена, а в середині травня цього року починається масштабна реконструкція міжнародного терміналу «А».

Раніше аеропорт використовував термінал «D» тільки для обслуговування внутрішніх рейсів, однак після скорочення внутрішнього пасажиропотоку було прийняте рішення про переобладнання частини потужностей для обслуговування пасажирів, що прилітають міжнародними рейсами.

Костржевський додав, що вже побудовано дві галереї, які з'єднали термінали «D» і «А», збільшено кількість стійок паспортного контролю в два рази, значно збільшено площу для перебування пасажирів, вдвічі збільшено кількість стрічок видачі багажу.

Приблизна вартість реконструкції – 20 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло