Компанія-виробник спорттоварів Head збудує свій завод у Вінниці

Компанія-виробник спорттоварів Head збудує свій завод у Вінниці

У проект австрійська компанія планує інвестувати 80 млн євро

Компанія-виробник спорттоварів Head збудує свій завод у Вінниці
фото head.com

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із виконавчим директором компанії Head Йоганом Еліашем, який повідомив про рішення компанії побудувати нове найбільше виробництво саме в Україні – на Вінниччині. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Інвестиційний проект Head у Вінниці складає 80 млн євро і передбачає три етапи.

Протягом 2019–2020 років буде збудовано найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення). Кількість нових робочих місць складе на початковому етапі близько 300, а з 2022 року під час розширення виробництва орієнтовна кількість нових робочих осіб може досягти 1 000 осіб.

«Я хочу привітати вас із дуже важливим рішенням. Це абсолютна правильний крок компанії Head. Ваш прихід в Україну є унікальним поєднанням потенціалу нашої країни й потенціалу вашої компанії», – зазначив президент.

Еліаш в свою чергу повідомив, що його компанія провела ретельний аналіз не тільки України, але й інших країн, але він вважає, що «Україна пропонує найкращі можливості для конкурентоспроможного випуску продукції в цій частині світу, навіть кращі ніж в Китаї».

Компанія-виробник спорттоварів Head збудує свій завод у Вінниці

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваниму світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Компанія Head є спонсором Федерації плавання України та плавця збірної України №1 Андрія Говорова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті