Forbes назвав найвпливовішу людину на планеті - і це не Трамп

Forbes назвав найвпливовішу людину на планеті - і це не Трамп

Трійку найвпливовіших очолили лідери Китаю, РФ та США

Forbes назвав найвпливовішу людину на планеті - і це не Трамп
@v7kupon.com

Американський журнал Forbes представив свіжий рейтинг найвпливовіших у світі людей, у який увійшли 75 осіб, що «визначають хід подій у світі».

У топ-3 увійшли лідери Китаю, РФ і США.

Глава КНР Сі Цзіньпін очолив рейтинг, оскільки після березневого з'їзду Комуністичної партії Китаю «домігся змін до Конституції і розширив свій вплив».

На другому місці російський президент Владімір Путін, якого журнал «безпрецедентно» включає в свій рейтинг чотири роки поспіль. «Путін керує Росією з травня 2000 року, і в цьому році він домігся переобрання на пост президента четвертий раз, набравши на виборах майже 77% голосів. Це – найзначніша перемога для кандидата на виборну посаду за весь час від розпаду СРСР», – пише видання.

Американський президент Дональд Трамп, який стоїть на чолі країни «з найпотужнішою економікою і збройними силами», посідає лише третю позицію, оскільки «відносно нього проводяться розслідування, і він не може залишити позаду скандали, пов'язані з подіями в його особистому житті і бізнесі».

Також у першу десятку увійшли (по порядку):

  • федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель,
  •  глава Amazon Джефф Безос,
  •  папа римський Франциск,
  •  засновник Microsoft Білл Гейтс,
  •  наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман,
  •  глава індійського уряду Нарендра Моді
  • засновник компанії Google Ларрі Пейдж.
Forbes назвав найвпливовішу людину на планеті, і це не Трамп

Forbes складає рейтинг найвпливовіших людей світу з 2009 року.

При цьому видання враховує чотири параметри: вплив на велику кількість людей, ВВП країни, якою керує цей діяч, або розміри його капіталу, вплив на події в різних сферах життя і активне використання цим діячем влади.

«Цього року список найвпливовіших людей складено в період, коли в світі відбуваються значні зміни, і він відображає оцінку того, хто з діячів матиме вплив на події майбутнього року», – зазначив Forbes.

Нагадаємо, раніше британський журнал Time назвав найвпливовіших людей 2018 року, однак Путін у нього не потрапив.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло