mind
США ввели санкції проти російських оборонних структур

США ввели санкції проти російських оборонних структур

До списку потрапили 28 структур з Росії, Ірану, Китаю та Північної Кореї, дотичних до розробки зброї масового знищення

США ввели санкції проти російських оборонних структур
фото Shutterstock

Держдепартамент США прийняв рішення ввести санкції відносно ряду російських, іранських, північнокорейських, китайських структур, а також організацій з Туреччини та Саудівської Аравії.

Їх звинувачують у порушенні національного законодавства США про нерозповсюдження зброї масового знищення. Повідомлення про санкції розміщено в Федеральному реєстрі, а офіційно опубліковано буде 10 травня.

Згідно з документом, до «чорного» списку потрапляють 28 структур. Серед них – навчальний центр зенітних ракетних військ у Гатчині, 18-й Центральний науково-дослідний інститут Міноборони Росії в Курську, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, 183-й гвардійський зенітний ракетний полк, Науково-виробничий концерн «БАРЛ», а також Головне управління Генштабу Росії (колишнє ГРУ).

«Закон передбачає притягнення до відповідальності іноземних юридичних та фізичних осіб за продаж або придбання у Ірану, Сирії чи Північної Кореї товарів, послуг або технологій, які потенційно можуть зробити внесок у розвиток зброї масового знищення» – йдеться у повідомленні про санкції.

Напередодні американська влада знову ввела санкції проти «Рособоронекспорту» за порушення законів США про нерозповсюдження щодо Ірану, КНДР і Сирії.

Як повідомлялося, 6 квітня Мінфін США ввів санкції проти 24 олігархів із «кремлівського списку».Це перелік олігархів і чиновників, на думку Мінфіну США, пов’язаних із президентом РФ Путіним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті