На зло критикам: Маск викупив акцій Tesla на $10 млн

На зло критикам: Маск викупив акцій Tesla на $10 млн

Генеральний директор Tesla придбав 33 000 акцій та збільшив свою долю в компанії на 0,1%

На зло критикам: Маск викупив акцій Tesla на $10 млн
Texas A&M University

Ілон Маск не надто сприймає критиків своєї компанії, і на підтвердження цього викупив акцій Tesla на майже $10 млн за власні кошти. По це повідомляє CNN.

Генеральний директор Tesla витратив $9,9 млн на придбання 33 000 додаткових акцій автовиробника. Така покупка є доволі незвичною, оскільки генеральні директори зазвичай не купують акції своїх компаній на відкритому ринку. Більшість їх акцій потрапляють до них через фондові гранти або від реалізації опціонів на акції. Це стало першою покупкою акцій Tesla Маском за більш ніж рік.

Маск і до цього був найбільшим акціонером компанії,маючи близько 22% акцій. Остання його покупка є відносно невеликою, і збільшила його долю в компанії лише на 0,1%.

Маск викупив акції Tesla на фоні посилення критики щодо компанії.

Нагадаємо: минулого тижня Tesla прозвітувала про рекордні збитки за І квартал 2018 року, втім, Маска не полишає оптимізм зробити компанію прибутковою в ІІІ та IV кварталах.

Bloomberg підрахував, що кожної хвилини Tesla «спалює» понад $6500, і, за підрахунками експертів, без додаткового фінансування кошти в компанії можуть закінчитись вже до кінця року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті