mind
Новий транш МВФ очікується в червні – Данилюк

Новий транш МВФ очікується в червні – Данилюк

Україна досягла прогресу на переговорах з МВФ

Новий транш МВФ очікується в червні – Данилюк
міністр фінансів Олександр Данилюк
Фото УНІАН

Україна досягла прогресу в переговорах з Міжнародним валютним фондом стосовно питань ціни на газ для населення та антикорупційної реформи. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю РБК-Україна.

«Я вважаю, що у нас з фондом за останні декілька місяців склався дуже конструктивний діалог за всіма цими напрямками. Ми активно працюємо з їх експертами, а також експертами Венеціанської комісії щодо реалізації ключової для країни антикорупційної реформи. Я можу сказати, що в переговорах намітився прогрес, і крок за кроком по всіх трьох пунктах ми з представниками фонду відсікаємо спірні питання, наближаючись до формування спільної позиції», – повідомив він.

Разом з цим Данилюк повідомив, що Україна отримає черговий транш, коли виконає всі умови меморандуму, необхідні для перегляду програми.

«Враховуючи наші інтенсивні переговори з МВФ щодо газового питання, тут рішення буде знайдено вже найближчим часом. Сподіваюся, що в травні в парламенті вже буде погоджений усіма сторонами проект закону про Антикорупційний суд. Ми зараз робимо все для того, щоб Україна отримала транш у розмірі $1,9 млрд вже в червні.», – запевнив Данилюк.

Як писав Mind, Національний банк України повідомив про намір підписати нову програму фінансування від МВФ у 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті