mind
ЄС вирішив ввести нові санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму – Порошенко

ЄС вирішив ввести нові санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму – Порошенко

Президент Словенії заявив, що його країна всіляко підтримує введення санкцій проти Росії

ЄС вирішив ввести нові санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму – Порошенко
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко під час брифінгу за підсумками зустрічі з президентом Словенії Борутом Пахуром заявив, що Євросоюз вирішив ввести санкції проти Росії за проведення президентських виборів у Криму, повідомляється на офіційному сайті українського президента.

«Ми щойно отримали повідомлення як результат нашої інтенсивної координації дій із нашими партнерами по Євросоюзу, включно зі Словенією, про те, що 8 травня Комітет постійних представників ЄС прийняв рішення, відповідно до рішення регламенту Ради ЄС, про обмежувальні заходи, які запроваджені у зв’язку з підривом територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. І цим правовим актом до списку індивідуальних санкцій додаються ті особи, які брали безпосередню участь в організації і проведенні незаконних виборів президента РФ на території Криму», – повідомив Петро Порошенко.

Він висловив глибоку вдячність партнерам України в ЄС за це рішення та повідомив про зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Литви, прем’єр-міністом Болгарії та іншими європейськими лідерами, які відбулися в рамках його візиту до Німеччини.

Президент Словенії висловив сподівання, що лідери ЄС «дуже скоро зустрінуться з президентом Путіним і кожен з них донесе до нього відповідне повідомлення».

«Ступінь довіри між президентом Росії і лідерами Євросоюзу дуже похитнулася», – сказав Борут Пахор. Він наголосив на важливості санкцій проти Росії: «Словенія абсолютно підтримуватиме усі санкції за умови, якщо Росія не буде дотримуватися Мінських угод». 

«Я щиро сподіваюся, що президент Росії погодиться і йому буде необхідно дотримуватися і виконувати Мінські угоди», – сказав президент Словенії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті