Екологи з Німеччини хочуть зірвати будівництво «Північного потоку-2»

Екологи з Німеччини хочуть зірвати будівництво «Північного потоку-2»

Екологічне об’єднання через суд прагне зашкодити старту будівництва газопроводу в Грайфсвальдській затоці

Екологи з Німеччини хочуть зірвати будівництво «Північного потоку-2»
Фото Shutterstock

Німецька спілка екологів Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити запланованого на 15 травня початку робіт із зведення газопроводу «Північний потік-2» на ділянці в Грайсфвальдській затоці в Балтійському морі. Про це повідомляє DW.

Екологи направили відповідне звернення до Вищого адміністративного суду федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія, щоб отримати рішення ще до 15 травня.

Зазначається, що компанія Nord Stream 2 планує 15 травня розпочати екскаваторні роботи в Грайфсвальдській затоці. Екологи ж переконані, що будівництво «Північного потоку-2» нанесе непоправної шкоди крихкій екосистемі». Крім того, вони вважають трубопровід зайвим, оскільки в Європі спостерігається не настільки великий попит на російський газ.

Nord Stream 2 вже розпочала роботи із будівництва приймальної станції майбутнього газогону поблизу міста Лубмін.

Нагадаємо, міністр економіки ФРН підтримує будівництво «Північного потоку-2», але обіцяє не оминути увагою «інтереси України».

За умови будівництва трубопроводу, Україна втратить близько $3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло