«Сестра» Google зайнялась розробкою приладу для безболісного забору крові

«Сестра» Google зайнялась розробкою приладу для безболісного забору крові

Прилад у вигляді «розумного» годинника має полегшити життя пацієнтам, яким треба часто здавати кров на аналіз

«Сестра» Google зайнялась розробкою приладу для безболісного забору крові
фото з pixabay.com

Компанія Verily, яка належить Alphabet, працює над розробкою пристрою, призначеного для безболісного забору крові з використанням системи «вибухаючих мікроголок та магнітів». Про це повідомляє CNBC.

Команда розробників з Кремнієвої долини дійшла до етапу створення робочого прототипу. Одним з варіантів є створення його у формі «розумного» годинника. Голки «вибухатимуть» у шкіру користувача, а потім магніти затягуватимуть їх назад для майбутнього повторного використання.

Джерела, які знають про плани компанії, говорять,що наразі компанія зіштовхується із сейрозними науковими,технічними та нормативними перепонами. Зокрема,розробникам доведеться переконати Управління США із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів щодо безпечності та ефективності їхнього приладу.

Verily відома своїми науковими розробками,а тому майбутній пристрій навряд буде широко використовуватись у повсякденному житті. Втім їх можна буде використовувати у лікарнях, де медперсонал часто будить своїх пацієнтів для неприємної процедури. Використання нового ж приладу буде більш комфортним для людей, особливо для тих, які за станом здоров’я мають часто здавати кров на аналіз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло