mind
«Інфраструктурна авантюра»: Порошенко прокоментував відкриття Кримського мосту

«Інфраструктурна авантюра»: Порошенко прокоментував відкриття Кримського мосту

Україна подала клопотання в трибунал ООН з приводу незаконного будівництва

«Інфраструктурна авантюра»: Порошенко прокоментував відкриття Кримського мосту
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко прокоментував відкриття Кримського мосту, назвавши об'єкт «інфраструктурною авантюрою».

Цей міст – чергове свідчення нехтування міжнародним правом із боку Кремля, яке особливо цинічно виглядає напередодні річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом, написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Президент нагадав, що за його дорученням до Арбітражного трибуналу Конвенції ООН з морського права було подано клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема, у зв’язку з протиправним зведенням Керченського мосту.

Він зазначив, що Росія навмисно залучила як спонсорів деякі європейські компанії, щоб уникнути правової відповідальності за незаконне зведення конструкції.

«Дуже прикро, що російська влада намагається втягнути у свої інфраструктурні авантюри і окремих представників європейського бізнесу, прагнучи тим самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності. Упевнений, агресору це не вдасться, він нестиме відповідальність сповна.

А міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим», – написав Порошенко.

ПП: Незаконне будівництво Керченського моста є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля. Особливо...

Опубліковано Петром Порошенком 15 травня 2018 р.

Нагадаємо: сьогодні президент Росії Владімір Путін офіційно відкрив Кримський міст і проїхався по ньому за кермом КамАЗу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті