mind
«Укравтодор» припинить поточні ремонти доріг на користь капітальних до 2020 року

«Укравтодор» припинить поточні ремонти доріг на користь капітальних до 2020 року

Проте вже з 2018 року капітальні ремонти матимуть 10-річну гарантію

«Укравтодор» припинить поточні ремонти доріг на користь капітальних до 2020 року
Фото facebook: Ukravtodor.Gov.Ua

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») має намір відмовитися від проведення поточного середнього ремонту до 2020 року й перейти до капітальних ремонтів, повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на в. о. голови «Укравтодору» Славоміра Новака.

«З 2020 року ми повністю відходимо від поточних середніх ремонтів на користь капітальних. З 2020 року в Україні будуть тільки капітальні ремонти і тільки на основі затверджених держекспертизою проектів. Чому не з цього року? Тому що це певний компроміс між можливостями ринку, проектних організацій. Компроміс між швидким ефектом, який від нас вимагають, і нашими можливостями», – зазначив Новак.

Іншою причиною, за словами очільника «Укравтодору», є те, що капітальні ремонти вимагають більш професійної підготовки будівельних компаній, а також використання нових технологій.

З 2018 року всі середні ремонти будуть мати 5 років гарантії, а капітальні – 10 років.

Зі свого боку Новак розраховує на прийняття Верховною Радою закону про створення чорного списку несумлінних компаній-підрядників до кінця 2018 року.

Нагадаємо: на початку року Кабінет міністрів України затвердив програми розвитку «Укравтодором» автомобільних доріг загального користування на 5 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті