У Сіетлі ввели новий податок на великі компанії для боротьби з безпритульністю

У Сіетлі ввели новий податок на великі компанії для боротьби з безпритульністю

Компаніям, таким як Amazon та Starbucks, доведеться сплачувати по $275 за кожного співробітника на рік, а на отримані кошти міська влада будуватиме доступне житло

У Сіетлі ввели новий податок на великі компанії для боротьби з безпритульністю
фото з pixabay.com

Міська рада Сіетлу одноголосно проголосувала за впровадження нового податку для великих компаній, який допоміг би вирішили житлову кризу в місті. Про це повідомляє The Seattle Times.

Починаючи з наступного року в місті компанії, які мають прибутки понад 20 млн на рік, будуть сплачувати по $275 за кожного працівника щорічно.

Наприкінці 2015 року в Сіетлі була оголошена надзвичайна ситуація у зв’язку з кількістю людей, які не мають, де жити.

«У нас є члени спільноти, які помирають, – заявила член міськради Сіетла Тереза Москеда. – Сьогодні вони помирають на наших вулицях, тому що не мають притулку та доступного житла».

За попередніми підрахунками, новим податком будуть обкладатися близько 3% підприємств Сіетла, що дозволить отримати $47 млн на рік.

Дві третини з отриманої суми розраховують витратити на будівництво нового доступного житла, решта піде на ремонт аварійних будинків, підвищення заробітної платні обслуговчому персоналу та фінансування сервісів допомоги безпритульним.

Багато компаній, яким доведеться сплачувати новий податок, виступили проти. Зокрема, онлайн-ритейлер Amazon пригрозив припинити в місті будівництво одного хмарочосу, а другий – перепрофілювати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло