ПриватБанк запустив сервіс платежів Apple Pay в Україні

ПриватБанк запустив сервіс платежів Apple Pay в Україні

Власники смартфонів зможуть перевести всі свої платежі в он-лайн

ПриватБанк запустив сервіс платежів Apple Pay в Україні
Фото: ПриватБанк

Власники карток, випущених ПриватБанком, відсьогодні почали користуватися міжнародним сервісом платежів Apple Pay, йдеться в повідомленні на сайті фінустанови.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook міністр фінансів України Олександр Данилюк з цього приводу, запуск Apple Pay – це ще один показник того, що наш ринок є привабливим для провідних світових інноваційних компаній. 

«Використовуючи лише свій смартфон, тисячі українців зможуть перевести свої платежі в он-лайн. Надзвичайно важливо, що наша держава йде в ногу зі світовими трендами!» – написав він.

«Це довгоочікувана та приємна новина для всіх наших клієнтів в Україні, які тепер можуть розраховуватися за будь-які покупки в торговій мережі та он-лайн без готівки та банківських карток, – зазначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл. – Понад 130 тисяч торгових терміналів ПриватБанку, мережа приймання безготівкових платежів інших українських банків, безконтактна оплата в метро та міському транспорті дають нашим клієнтам унікальну перевагу під час використання Apple Pay в повсякденному житті».

Як зазначають у фінустанові, безпека й конфіденційність лежать в основі Apple Pay.«Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається в чипі «Безпечний елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно», – повідомляють у ПриватБанку.

Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa чи Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає необхідності вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку та виставлення рахунка. Під час оплати покупок у додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті