Intel займеться автоматизацією 8 млн авто європейського автовиробника

Intel займеться автоматизацією 8 млн авто європейського автовиробника

Угода передбачає часткову автоматизацію кермування, коли водій має залишатись за кермом та слідкувати за ситуацією на дорозі

Intel займеться автоматизацією 8 млн авто європейського автовиробника
Фото Shutterstock

Mobileye, підрозділ технологічної компанії Intel, підписав контракт на обладнання 8 млн автомобілів європейського автовиробника безпілотними технологіями. Про це Reuters повідомив офіційний представник компанії.

Поки фінансові умови угоди не розкриваються, так само таємницею залишилось і те, який автовиробник вирішив обладнати свої автомобілі автономними системами Intel.

Угода із Mobileye свідчить про прагнення автовиробників якомога швидше впроваджувати функції, які автоматизують певні завдання кермування, такі як рух по шосе та екстрене гальмування. Зазначається, що технологія, яка дозволить повністю автоматизувати усі процесі, найближчим часом на масовому ринку не з’явиться.

За словами керівництва Mobileye, угоди щодо впровадження систем для повністю автоматичного кермування розпочнуться у 2021 році, коли компанія запустить чип Intel EyeQ5.

Mobileye та Intel наразі суперничають з кількома виробниками чипів та систем спостереження, включно з Nvidia Corp, для забезпечення автомобілів «мозком» та «очима».

Майбутня система буде доступною на різних автомобілях різних автовиробників та матиме часткову автоматизацію – коли автомобіль управляється автопілотом, але водій має залишатись на своєму місці та бути на сторожі.

Нагадаємо: за даними департаменту автотранспорту Каліфорнії, компанія Apple збільшила кількість зареєстрованих безпілотних автомобілів до 55 одиниць. Таким чином, технологічний гігант посів друге місце у Каліфорнії за кількістю автівок з автопілотами. На першому місці розташувався GM Cruise із 104 зареєстрованими безпілотниками.

Як повідомлялось, Tesla Model S на автопілоті потрапив у ДТП на великій швидкості. Раніше стало відомо про аварію безпілотника компанії Waymo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті