«Київводоканал» виплатить акціонерам 11,29 млн грн дивідендів

«Київводоканал» виплатить акціонерам 11,29 млн грн дивідендів

Термін виплати – від 11 червня до 27 жовтня цього року

«Київводоканал» виплатить акціонерам 11,29 млн грн дивідендів
Фото: Shutterstock

За підсумками минулого року ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал» виплатить акціонерам 11,29 млн грн дивідендів. Про це з посиланням на дані компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, термін виплати дивідентів  – від 11 червня до 27 жовтня цього року.

АК «Київводоканал» створена у 2001 році шляхом перетворення однойменного державного комунального об'єднання столиці, створеного в 1992 році на базі Київського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, заснованого в 1977 році.

«Київводоканал» надає послуги водопостачання та водовідведення. На квітень 2018 року структура компанії включала головний офіс та 16 структурних підрозділів.

Основними акціонерами компанії, згідно з даними НКЦПФР, на IV квартал 2017 року є ПрАТ «Компанія «Київенергохолдинг» (67%, Київ) і департамент комунальної власності Київської міськдержадміністрації (25,5%).

У жовтні минулого року було повідомлено, що суд розгляне питання повернення столичній громаді «Київгазу» та «Київводоканалу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті