Український лоукостер SkyUp отримав сертифікат на польоти

Український лоукостер SkyUp отримав сертифікат на польоти

З наступного тижня авіаперевізник розпочне надавати свої послуги

Український лоукостер SkyUp отримав сертифікат на польоти
Фото Shutterstock

Новий український лоукост авіаперевізник SkyUp отримав сертифікат експлуатанта, що дає право на виконання рейсів, повідомляє avianews.com.

Авіаперевізник Sky Up Airlines – чартерна компанія, що виконуватиме і регулярні лоукост-перевезення. Він базується у двох аеропортах Києва – у Борисполі та Жулянах.

Авіаперельоти розпочнуться орієнтовно з наступного тижня. Спочатку SkyUp використовуватиме два Boeing 737-800 2013 року випуску (на 189 пасажирів), які раніше літали від Malaysia Airlines. Наразі літаки перефарбовують у Братиславі та Стамбулі. Проте, їм вже присвоєні українські реєстраційні номери UR-SQA та UR-SQB. Згодом компанія поповнить парк Boeing 737-700.

Спершу SkyUp виконуватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора Join UP, власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника. Згодом компанія розпочне виконання внутрішніх польотів по маршрутах Київ – Одеса, Харків – Одеса, Львів – Одеса.

Раніше повідомлялося, що  SkyUp почне роботу з квітня 2018 року. Проте сертифікат був отриманий лише у травні.

Нагадаємо, SkyUp з літа цього року планує запустити з Харкова внутрішній рейс в Одесу, а також два міжнародні рейси – до Тівата (Чорногорія) і Бургаса (Болгарія).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті