Українська авіакомпанія SkyUp зареєструвала два перші літаки

Українська авіакомпанія SkyUp зареєструвала два перші літаки

Повітряні судна були взяті в лізинг у американської компанії BCC Equipment Leasing Corporation

Українська авіакомпанія SkyUp зареєструвала два перші літаки
Фото: Shutterstock

Українська авіакомпанія SkyUp 20 квітня внесла до державного реєстру два перші літаки під номерами UR-SQA і UR-SQB. Про це пише ЦТС.

Згідно з повідомленням, повітряні судна були виготовлені у 2013 році та були взяті в лізинг в американської компанії BCC Equipment Leasing Corporation.

Як писав Mind, SkyUp створена туристичною компанією Join Up і претендує стати національним лоукостером. Авіакомпанія анонсувала початок роботи з квітня цього року.

Однак пізніше в компанії заявили, що не зможуть почати польоти в зазначений час. Причиною затримки є відсутність сертифіката експлуатанта, без якого перевізник не може виконувати польоти.

«Літаки проходять періодичне технічне обслуговування, і, на жаль, вихід повітряних суден з форм обслуговування затримується на кілька днів. Отже, зміщені графіки процедур перевірок самих літаків», – заявив директор SkyUp Євген Хайнацький.

Також повідомлялося, що SkyUp із літа цього року планує запустити з Харкова внутрішній рейс до Одеси, а також два міжнародні рейси – до Тівата (Чорногорія) і Бургаса (Болгарія).

Про створення українських лоукостерів читайте в матеріалі Mind «Дорого і сердито: чи можливо аеродром у Гостомелі зробити базою для лоукостерів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті