Google оцифрував Лавру та Андріївський узвіз

Google оцифрував Лавру та Андріївський узвіз

Разом із КМДА Google створив можливість відвідати найцікавіші місця Києва, сидячи за ком'ютером

Google оцифрував Лавру та Андріївський узвіз
Фото discover-kyiv.com.ua

«Google Україна» в партнерстві з Київською міською державною адміністрацією представила проект «Цифрове перетворення Києва», про що розповіла в офіційному блозі.

У межах кампанії було створено кілька спеціальних сайтів, серед яких «Мандруй Київщиною», де можна відвідати туристичні об'єкти міста й області, онлайн-платформа Kyiv Maps – для заходів, які проходять в Києвіі, та Sport.Kyiv Maps для тих, хто шукає локації для занять спортом. Крім того, на карти Google були нанесені та верифіковані понад 3000 соціально значимих об'єктів Києва. 

«Ми хочемо показати, як за допомогою сучасних інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого міста, а також як за допомогою інструментів VR можна по-новому відкрити для себе рідне місто», – розповідає директор з питань взаємодії з органами державної влади «Google Україна» Олег Якимчук.

Сайт «Мандруй Київщиною» не єдиний проект такого спрямування. Google вже розробляв подібні проекти для інших областей України в межах проекту «Цифрове перетворення регіонів України». Зокрема, за допомогою навігації та інтерактивної карти всі охочі отримають інформацію про варті відвідування об'єкти, готові варіанти туристичних маршрутів з аудіогідами та відеопрогулянки містом в режимі 360 градусів.

Також були створені 3D-тури для малодоступних точок Києва. Зокрема, це  віртуальна прогулянка Микільською дренажно-штольневою системою, Подільським мостовим переходом, чи підйом на щит монумента «Батьківщина-Мати». 

Крім того, з 18 по 20 травня пройде спеціальна виставка «Київ VRажає», де з-поміж іншого пройдуть майстер-класи, як за допомогою свого смартфона зробити 360-градусні панорами, віртуальні тури та інше.

Нагадаємо: у минулому році Google створив віртуальний тур 7 українськими музеями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті