mind
Їздити на Hyperloop в Індії буде дешевше, ніж літати літаком

Їздити на Hyperloop в Індії буде дешевше, ніж літати літаком

Очікується, що новим транспортом можна буде скористатися вже у 2025 році за приблизно $150

Їздити на Hyperloop в Індії буде дешевше, ніж літати літаком
фото twitter.com/HyperloopOne

Якщо Річард Бренсон реалізує свої плани щодо будівництва Hyperloop в Індії, подорожувати новим видом транспорту може виявитися дешевшим, ніж летіти літаком. Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія Virgin Hyperloop One, яку підтримує британський магнат, має намір збудувати мережу тунелів, через які в спеціальних капсулах на високій швидкості будуть транспортуватися люди та вантажі.

Компанія прагне зробити вартість поїздок нижчою, ніж у літаках, проте тарифи все одно перевищуватимуть вартість залізничного транспорту.

«Ми перебуваємо в процесі цінового моделювання. Ми хочемо, щоб вартість була якомога нижчою, щоб стимулювати попит, але не настільки дешевою, щоб із проекту пішли фінансові або приватні інвестори», – зазначив управляючий директор Hyperloop One на Близькому Сході в Індії Хардж Дхалівал.

У лютому Бренсон підписав попередню угоду в Мумбаї та обговорив систему, яка поєднає Мумбаї та Пуне. Дорога займатиме 25 хвилин і зекономить близько 3 годин. Очікується, що Hyperloop в Індії запустять у 2025 році.

Для прикладу білет на літак економ-класу з Пуни в Мумбаї коштує $150, а на потяг першого класу – $17,5.

Компанія має амбітні плани щодо Індії. Наразі ведуться переговори з південними індійськими штатами щодо можливих проектів.

«Наша мета – створити національну мережу», – зазначив головний технічний директор компанії Джон Гігель. Для початку будуть збудовані відрізки довжиною 100 км та 150 км, а потім буде збудовано 1000 км національної мережі в Індії.

Нагадаємо: на початку травня було стоврено компанію, яка займатиметься проектами Hyperloop у галузі вантажоперевезень.

Раніше Virgin Hyperloop One показала нову пасажирську капсулу, призначену для Саудівської Аравії.

Як повідомлялося, в Дніпрі обрали місце для будівництва тестового майданчика для надшвидкої транспортної системи Hyperloop.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті