mind
Місце для тестового майданчика Hyperloop обрано в Дніпрі

Місце для тестового майданчика Hyperloop обрано в Дніпрі

Будівництво планується в рамках розвитку індустріального парку Innovation Forpost

Місце для тестового майданчика Hyperloop обрано в Дніпрі
Фото facebook.com/HyperloopOne

Будівництво тестового майданчика для надшвидкої транспортної системи Hyperloop, розробленої Ілоном Маском, планується в межах розвитку індустріального парку Innovation Forpost на Слобожанському проспекті в Дніпрі.

Про це написав у своєму Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян за підсумками виїзного засідання робочої групи ініціативи HypeUA в Дніпрі.

Як зазначається, оператором проекту транспортних інновацій HypeUA в Дніпрі має стати Агентство розвитку Дніпра.

«Міністерство інфраструктури України хоче об’єднати всі зусилля та залучити стратегічних партнерів для роботи над цим та іншими проектами. У нас є підтримка Єврокомісії. Європейські партнери готові створити в Українці центр із розробки перспективних транспортних рішень, і я б хотів, щоб цей центр фізично знаходився в місті Дніпро», − заявив Омелян.

Крім того, він зауважив, що Україна вже встановила добрі контакти з компанією Virgin Hyperloop One і компанією DP World, яка займається фінансуванням вантажного напрямку цього проекту.

«Зараз ми чекаємо технічне та наукове обґрунтування від Національної академії наук України. І я би дуже хотів, щоб підприємства Дніпропетровської області та інших областей України стали ключовими постачальниками для п’ятого виду транспорту нового покоління, який тільки розробляється, – системи Hyperloop», − наголосив міністр інфраструктури України.

Нагадаємо: за словами Омеляна, тестовий майданчик українського варіанту надшвидкісного потягу Hyperloop можливо запустити вже наступного року

Крім того, наприкінці лютого міністр повідомив приблизну вартість будівництва півкілометрового тестового майданчика, яка складе від $11 млн до $17 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті