Між Україною та Румунією почнуть курсувати нові потяги

Між Україною та Румунією почнуть курсувати нові потяги

Маршрут буде прокладений з Чернівців до румунської Сучави

Між Україною та Румунією почнуть курсувати нові потяги
Фото Shutterstock

З наступного року між Чернівцями та румунським містом Сучава почнуть курсувати дві пари поїздів в обидва боки,  повідомляє ЦТС з посиланням на Міністерство інфраструктри України.

Така домовленість була досягнута на засіданні робочої групи з питань транспорту та інфраструктури між Україною та Румунією, під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя та державного секретаря Міністерства транспорту Румунії Марія Магдалена Грігоре.

На розгляд були винесені питання розвитку автомобільного та залізничного сполучення, організації пасажирських та вантажних перевезень, отримання дозволів на двосторонні та транзитні перевезення.

Зокрема, сторони дійшли згоди стосовно введення з 1 січня 2019 року двох 4 потягів в обидві сторони, які забезпечать з’єднання між м.Сучава з пересадкою на станцїї Вадул-Сірет (прикордонна станція між Україною та Румунією) та Чернівцями.

Ідея запуску траси Чернівці-Сучава з пересадкою в Вадул-Сиреті була озвучена майже рік тому, у червні 2017 року, тодішнім керівником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном. Проте Україна не виконала всіх необхідних умов для забезпечення таких рейсів. Вартість квитка мала скласти 120-150 грн.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури запускає новий маршрут Київ – Рига, який буде проходити через Мінськ і Вільнюс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло