МЗС: порушення візових вимог перебування в Індії передбачає позбавлення волі на строк до 5 років

МЗС: порушення візових вимог перебування в Індії передбачає позбавлення волі на строк до 5 років

Окремого дозволу МВС Індії також потребує й відвідування ряду регіонів Індії

МЗС: порушення візових вимог перебування в Індії передбачає позбавлення волі на строк до 5 років
Фото: Shutterstock

Перевищення іноземними громадянами строків перебування в Індії, які визначені у виданих їм візових документах, тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років. Про це попереджає консульська служба Міністерства закордонних справ України у зв’язку з очікуваним збільшенням кількості громадян України, які у період відпусток планують відвідати Індію.

Крім того, в’їзд на заборонені/обмежені для відвідування території без дозволу компетентних індійських органів, або перебування там довше, ніж це визначено в наданому дозволі, тягне за собою кримінальну відповідальність та карається тюремним ув’язненням на строк до 8 років та грошовим штрафом від 10 000 до 50 000 індійських рупій.

Як зазначається, відвідування окремих районів індійських штатів Аруначал Прадеш, Джамму і Кашмір, Сіккім, прикордонних регіонів штатів Уттар Прадеш і Раджастхан, союзних територій Андаманські і Нікобарські острови потребує, крім візи, окремого дозволу Міністерства внутрішніх справ Індії.

Також у МЗС попереджають, що використання іноземцями туристичної візи для зайняття в Індії іншими видами діяльності також підпадає під дію Закону про іноземців, який передбачає відповідальність за порушення умов, визначених у дійсних візових документах, у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років з можливістю накладання грошового штрафу.

Тюремним ув’язненням строком до 8 років та грошовим штрафом від 10 000 до 50 000 індійських рупій карається й використання фальшивих паспортних документів для в’їзду в країну.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, МЗС рекомендує громадянам України звертатися до Посольства України в Республіці Індія за номерами телефонів +9111 2614 6041; +91 9205507157, на адресу електронної пошти: [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38(044) 238 16 57, адресу електронної пошти [email protected]

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло