Ді Капріо та Джим Керрі можуть зіграти в хокей разом із Путіним на Північному полюсі

Ді Капріо та Джим Керрі можуть зіграти в хокей разом із Путіним на Північному полюсі

Мета товариського матчу – привернути увагу до змін клімату

Ді Капріо та Джим Керрі можуть зіграти в хокей разом із Путіним на Північному полюсі
фото Shutterstock

Голлівудські актори Джим Керрі і Леонардо Ді Капріо можуть взяти участь в товариському хокейному матчі на Північному полюсі. Про це повідомив посол доброї волі ООН зі справ Арктики й Антарктики, дворазовий олімпійський чемпіон з хокею В'ячеслав Фетисов, пишуть «Ведомости».

Матч буде проводитися на базі дрейфуючого арктичного табору «Барнео». Фетистов також розраховує, що в матчі візьмуть участь президент Росії Владімір Путін та видатні спортсмени з інших видів спорту.

Мета акції – привернути увагу міжнародної спільноти до проблеми глобальної зміни клімату. Участь у матчі вже підтвердили хокеїсти з Канади, США, Норвегії, Фінляндії, Данії, Швеції, Ісландії.

«Тут треба максимально охопити відомих людей. Ми зустрічалися, і, наприклад, Джим Керрі з інтересом сприйняв цю пропозицію. Ді Капріо сказав, що не вміє кататися на ковзанах, але, як я знаю, він вже займається цим питанням, і думаю, що до матчу він буде готовий», – розповів хокеїст.

«Дуже важливо, що всі підтримують цю ініціативу, найближчим часом буде відомо, хто хоче взяти участь у цій грандіозній події, ми почуємо багато відомих імен», – підкреслив Фетисов.

Матч заплановано на весну 2019 року.

Щорічну арктичну експедицію «Барнео» організовує Російське географічне товариство. Вона проводиться на базі дрейфуючого льодового табору, розташованого на Північному полюсі. Експедиція триває місяць-півтора і проводиться зазвичай в березні-квітні, коли полярний день вже настав, але температура тримається не нижче мінус 30 градусів. Щороку базу відвідують близько 250 туристів із різних країн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло