Apple співпрацюватиме з Volkswagen над створенням безпілотних фургонів

Apple співпрацюватиме з Volkswagen над створенням безпілотних фургонів

Технологічна компанія оснащуватиме фургони T6 Transporter автовиробника технологіями автономного кермування

Apple співпрацюватиме з Volkswagen над створенням безпілотних фургонів
фото en.wikipedia.org

Apple та Volkswagen офіційно розпочали співпрацю в автомобільній галузі. Технологічна компанія планує перетворити пасажирські фургони автовиробника на безпілотні. Про це повідомляє Business Insider.

Apple обладнає фургони Т6 Transporter німецького автовиробника власною технологією автономного кермування та використовуватиме їх для потреб працівників компанії.

Партнерство між компаніями розглядається як сумнівна перемога Apple, яка ще з 2014 року намагається запустити власний проект безпілотних авто. Раніше технологічний гігант прагнув до співпраці із BMW Mercedes-Benz, але його спроби не увінчались успіхом, зокрема і через те, що технологічна компанія хотіла взяти усе під свій контроль.

Але угода з VW зможе допомогти вдихнути нове життя в одну з частин проекту, який, за інформацією The New York Times, був не надто успішним через постійну зміну кадрів у програмі та невдалі запуски.

Apple зіткнулась із грізною конкуренцією в галузі безпілотних технологій, зокрема із підрозділом Google Waymo, який на кілька кроків випереджає Apple.

Нагадаємо: Apple збільшила кількість зареєстрованих автомобілів-безпілотників до 55 одиниць. Таким чином автопарк компанії став другим за кількістю автівок з автопілотами в Каліфорнії після GM Cruise.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті