УЄФА: обрані господарі єврокубкових фіналів 2020 року

УЄФА: обрані господарі єврокубкових фіналів 2020 року

УЄФА задоволена рівнем підготовки до фіналу Ліги чемпіонів у Києві

УЄФА: обрані господарі єврокубкових фіналів 2020 року
Фото: УНІАН

УЄФА обрала господарів єврокубкових фіналів 2020 року, а також задоволена рівнем підготовки Києва та України до проведення фіналів жіночої і чоловічої Ліги чемпіонів 2018 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я не хочу оцінювати такий захід, перш ніж він відбудеться. Багато чого може статися, але сподіваюся, що нічого поганого не станеться. Поки що ми дуже задоволені роботою Федерації футболу України, міста Києва та співпрацею абсолютно з усіма тут, в Україні», – сказав президент УЄФА Александер Чеферін на прес-конференції після засідання виконкому УЄФА в четвер у Києві.

Так, він підкреслив, що в Україні «всі дуже дружньо і професійно підходять до питання підготовки фіналу Ліги чемпіонів».

«Давайте просто схрестимо пальці, постукаємо по дереву і будемо сподіватися, що все пройде гладесенько-рівнесенько, перш ніж будемо оцінювати», – зазначив він.

Як зазначається на сайті УЄФА, на засіданні виконкому в Києві були обрані господарі єврокубкових фіналів 2020 року, зокрема Ліга чемпіонів УЄФА – «Ататюрк» (Стамбул), Ліга Європи УЄФА – «Арена Гданськ», (Гданьcк), жіноча Ліга чемпіонів УЄФА – «Аустрія Арена» (Відень) та Суперкубок УЄФА – «Драгау» (Порту).

Також виконавчий комітет УЄФА сьогодні ратифікував нове видання правил клубного ліцензування та фінансового «фейр-плей». Остання редакція підсилює існуючі правила з урахуванням мінливих реалій європейського футболу.

Так, по-перше, нові правила забезпечать футболу більшу прозорість: клуби будуть зобов'язані публікувати свою фінансову інформацію, включаючи виплати агентам.

По-друге, нові правила матимуть позитивний вплив на гармонізацію інструментів звітності за специфічними транзакціями, таким як трансфери.

По-третє, буде застосовуватися більш далекоглядний підхід, щоб передбачити фінансові проблеми. Цьому сприятиме введення низки нових фінансових індикаторів, які дозволять інстанції УЄФА з фінансового контролю клубів суворіше відстежувати бюджети клубів. Йдеться про стійкий коефіцієнті боргового навантаження, що дозволяє повною мірою усвідомити величину боргів клубу, і індикатор дефіциту трансферних коштів, який допоможе відстежити, скільки грошей було витрачено на трансфери футболістів в конкретний період.

Нарешті, буде введено низку вимог, які забезпечать захист і освіту юних гравців (політика захисту дітей, нові медичні вимоги і розширення програм розвитку молоді). Не буде забутий і жіночий футбол в Європі, зміцненню і розвитку якого також приділяється велика увага.

Було також затверджено розклад фінального турніру Євро-2020. Пари і час початку матчів стануть відомі після жеребкування в грудні 2019 року.

УЄФА: обрані господарі єврокубкових фіналів 2020 року
Фото: uefa.com

Виконком УЄФА затвердив президента Футбольної асоціації Кіпру Георге Кумасі на посаді члена ради ФІФА, де він до Конгресу УЄФА 2019 року має замінювати померлого Костакіса Куцокумніса.

Як зазначається, наступна зустріч виконкому відбудеться 27 вересня 2018 року в Ньоні.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фіналів Ліги чемпіонів 2018 року в Україні, яким передбачена адміністративна відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності УЄФА. Так, перепродаж квитків на фінал Ліги чемпіонів каратиметься штрафом від 510 до 5100 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті