Перелік об'єктів малої приватизації поповнили 140 держпідприємств

Перелік об'єктів малої приватизації поповнили 140 держпідприємств

Кількість об'єктів буде рости і надалі

Перелік об'єктів малої приватизації поповнили 140 держпідприємств
фото Shutterstock

Фонд державного майна України доповнив перелік малої приватизації: тепер в нього входять 716 держоб'єктів, замість 576, повідомляє Ліга.Бізнес з посиланням на главу ДФМ Віталій Трубаров.

«Впродовж квітня-травня ми збільшили цю базу (на малу приватизацію) на 140 об'єктів, і в подальшому вона буде тільки збільшуватися», – розповів Трубаров.

Він також підкреслив, що всі об'єкти малої приватизації будуть продаватися виключно на електронних аукціонах відповідно до закону про приватизацію державного та комунального майна.

Нагадаємо, 18 січня поточного року Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект №7066 «Про приватизацію державного майна». 2 березня закон був підписаний президентом Петром Порошенко, і 7 березня він офіційно вступив у силу.

За законом купувати об'єкти державної власності можуть громадяни України, іноземці, особи, що не мають громадянства, юридичні особи України та інших країн. У той же час не можуть бути покупцями юридичні особи, якщо мінімум 10% акціями володіє резидент Росії, а також якщо резидент країни-агрессора є його кінцевим бенефіціаром. Окрім цього, прийняти участь у приватизації українських підприємств заборонено компаніям, не співпрацюючим з FATF та фізичним і юридичним особам, проти яких діють санкції.

Нагадаємо, на початку травня, під час засідання Кабінету міністрів було затверджено перелік об’єктів великої приватизації на 2018 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло