Україна і Болгарія домовилися побудувати дорогу між Одесою і Варною

Україна і Болгарія домовилися побудувати дорогу між Одесою і Варною

Порошенко обіцяє залучити до процесу модернізації траси і європейських інвесторів

Україна і Болгарія домовилися побудувати дорогу між Одесою і Варною
фото Офіційний сайт Президента України

Україна і Болгарія домовилися разом побудувати дорогу між Одеською областю, Рені і Варною. Про це президент Петро Порошенко сказав на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент також повідомив, що запросив болгарського прем’єра під час його наступного візиту до України разом з’їздити до Болграду.

«Сподіваюся, що ми значну частину відстані від Одеси до Болграду зможемо проїхати уже по новій, відремонтованій, модернізованій дорозі Одеса – Рені, яка також є інвестицією у зближення між Болгарією та Україною», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави також продемонстрував  карту, яку Бойко Борисов привіз із собою.

«Тут стоять два підписи. Ми домовились, що ми активізуємо питання побудови дороги по транспортному коридору від Одеської області, через територію Румунії, до Болгарії», – розповів президент.

«Сподіваюся, що на нашому боці будуть і ресурси Євросоюзу. Ми залучимо і наших румунських партнерів. І будемо робити все можливе для того, щоб найближчим часом зробити так, щоб за кермом машини за кілька годин можна було б доїхати з Одеси до Варни», – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, у першому кварталі 2018 року товарообіг між двома країнами зріс на 37 %. «Це є прямий доказ ефективного  застосування  поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом», – зазначив президент України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло