Маск має великі плани на Марс, а Безос планує колонізувати Місяць

Маск має великі плани на Марс, а Безос планує колонізувати Місяць

Окрім створення колонії, генеральний директор Amazon та Blue Origin хоче перенести на Місяць важку промисловість

Маск має великі плани на Марс, а Безос планує колонізувати Місяць
фото з twitter.com/JeffBezos

Мільярдер Джефф Безос має великі плани на Місяць, якщо зможе до нього дістатись. Завдяки партнерству із NASA та ESA найбагатша людина планети планує створити на супутнику Землі колонію, а також перенести туди важку промисловість. Про це Безос розповів під час виступу на конференції International Space Development Conference, передає TechCrunch.

Засновник та генеральний директор онлайн-ритейлера Amazon та аерокосмічної компанії Blue Origin зазначив, що, за необхідності, готовий діяти самостійно.

Безос розповів, що Місяць можна зробити центром важкої промисловості, що зможе зберегти ресурси тут,на Землі.

«В недалекому майбутньому – я кажу про наступні десятиліття, а може 100 років, буде набагато легше робити ті речі, які ми робимо на Землі в космосі, тому що ми матимемо дуже багато енергії. Нам треба буде покинути цю планету. Ми її покинемо, і таким чином, зробимо нашу планету кращою», – сказав він.

За його словами багато ресурсів доведеться все ж брати з Землі, ті, яких немає на Місяці, але «місячна виробнича база не потребує великих зусиль». Там є цілодобове сонячне світло для сонячних батарей, вода, а вірніше лід, який зберігається в кратерах на полюсах супутника,а також багато реголіта для будівництва.

«Сходе, що все це хтось для нас створив». – сказав Безос.

Крім того, мільярдер розповів про свої плани щодо розробки посадкового модуля для відправки на поверхню Місяця. Наразі його компанія працює над створенням свого суборбітального корабля New Shepard.

Нагадаємо: 29 квітня Blue Origin успішно запустила і посадила багаторазову суборбітальну ракету, яка піднялась на 351 000 футів (107 км).

Як повідомлялось, засновник та генеральний директор приватної космічної компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що міжпланетні рейси на Марс йог компанія почне здійснювати в 2019 році.

Для Маска життєво важливим є те, щоб люди змогли висадитись на Марс до наступної «ймовірної» світової війни. Тобто, якщо на Землі все буде знищено, у людства буде гарний шанс продовжити своє існування на Марсі.

  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло