«Нафтогаз» виплатить премії своєму правлінню за перемогу в Стокгольмському арбітражі

«Нафтогаз» виплатить премії своєму правлінню за перемогу в Стокгольмському арбітражі

Розмір бонусів для керівництва становитиме $45,6 млн

«Нафтогаз» виплатить премії своєму правлінню за перемогу в Стокгольмському арбітражі
Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв
Фото УНІАН

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом», повідомляє ЕП із посиланням на дежрело в «Нафогазі».

Розмір бонусів правлінню за виграш другої частини судового протистояння  («транзитного» контракту)  становить 1% від суми виграшу. У даному випадку – $45,6 млн.

На сьогодні з цієї суми сплачено $20 млн. Решта $25,6 млн будуть виплачені тільки після фактичного виконання «Газпромом» рішення Стокгольмського арбітражу про виплату «Нафтогазу» $2,56 млрд. Проте російська компанія відмовляється виконувати це рішення, і заявила про намір розірвати договірні відносини з НАК.

Восени минулого року правління «Нафтогазу» вже отримувало премії за виграш першої частини судового спору. Серед осіб, яким були виплачені премії: Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Юрій Вітренко, Ярослав Теклюк і Костянтин Пожидаєв.

Зазначається, що загальна сума коштів, зекономлена «Нафтогазом» державі завдяки перемозі в суді Швеції становить близько $50 млрд. Виплата премій і бонусів є загальносвітовою практикою.

Нагадаємо: 28 лютого «Нафтогаз України» виграв суперечку з російським «Газпромом». «Нафтогаз» домігся компенсації в сумі $4,63 млрд за недопостачання «Газпромом» погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі «Газпром» має сплатити $2,56 млрд на користь «Нафтогазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло