mind
«Нафтогаз» планує з червня почати закупівлю газу у приватних газодобувних підприємств

«Нафтогаз» планує з червня почати закупівлю газу у приватних газодобувних підприємств

За ціною 6900 грн за тисячу кубометрів

«Нафтогаз» планує з червня почати закупівлю газу у приватних газодобувних підприємств
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» має намір у червні 2018 року здійснити тестову закупівлю природного газу власного видобутку у приватних газодобувних підприємств України, йдеться у повідомленні на сайті НАК.

Як зазначається, ціна закупівлі природного газу власного видобутку в червні цього року становитиме 6900 грн за 1000 куб. м (без ПДВ).

«Ціна закупівлі природного газу власного видобутку у червні поточного року становитиме 6 900,00 грн за тис. куб. м без ПДВ за умови його придбання на віртуальній торговельній точці (ВТТ)», – повідомляє НАК.

Крім того, НАК на своєму сайті розмістила примірний договір купівлі-продажу природного газу та перелік необхідних документів.

Так, разом із проектом договору купівлі-продажу природного газу  продавець має надати до НАК копії, завірені в установленому порядку, та/або оригінали, зокрема, опитувальник та структуру власності із супровідним листом, статут підприємства, виписку з ЄДРПО, з реєстру платників ПДВ, наказ про призначення на посаду керівника підприємства та копію його паспорта.

Крім того, продавець природно газу має надати баланс підприємства за останній звітний період, довідку податкового органу про відсутність заборгованості із сплати податків, дійсну на дату звернення з метою укладання договору купівлі-продажу природного газу, а також супровідний лист (в довільній формі) на оформлення договору купівлі-продажу природного газу із зазначенням планових місячних обсягів продажу газу.

Нагадаємо, за результатами огляду газового імпорту України Skat-trade, наразі в Україні помітною є тенденція до загальної мінімізації імпорту. Так, якщо до 2012 року зовнішні газові надходження сягали 30–40–50 тисяч млрд куб. м, то сьогодні мова йде про імпорт не більше 15 000 млрд куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті