МЕРТ запрошує малий та середній бізнес у торгівельну місію до Ізраїлю
Спецпроект
Трансформації бізнесу

МЕРТ запрошує малий та середній бізнес у торгівельну місію до Ізраїлю

Для відкриття нових можливостей у IT та меблевому секторах цієї країни

МЕРТ запрошує малий та середній бізнес у торгівельну місію до Ізраїлю
Фото: epo.org.ua

Мінекономрозвитку (МЕРТ) та Офіс з просування експорту при МЕРТ запрошують зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації 22-24 липня 2018 року і відвідати Ізраїль з торговою B2B місією, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства

Як зазначається, торгова В2В місія організована у співпраці з Міністерство закордонних справ України та фінансується ініціативою EU4Business за підтримки Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), хоча логістичні витрати (проживання, харчування та авіапереліт) мають взяти на себе самі учасники місії. 
Реєстрація триває до 6 червня 2018 року.

Так, серед критеріїв відбору учасників зазначається, що компанія має бути зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа), належати до малого або середнього бізнесу – максимум 250 працівників, мати веб-сайт та маркетингові матеріали англійською мовою, мати хорошу репутацію.

Також одна з умов стосується власності підприємства, яка має складати принаймні 51% українських акцій, а учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.

«Ізраїль визначений Експортною стратегією ринком у фокусі для нашого експорту. Він багато імпортує – $69,1 млрд у 2017 році. Тому маємо великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту наших товарів і послуг на цей ринок», – зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська.

Крім того, вона додала, що цьому сприятиме Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем, яка відкриє можливості й конкурентні переваги для українських експортерів. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна – на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди.

Як зазначають у МЕРТ, український експорт до Ізраїлю зростає. Так, минулого року він зріс на 19% і склав $781 млн, а за І квартал 2018 року склав $179 млн. За цей період з’явилось 157 нових товарних позицій, це додаткові $4,2 млн експорту товарів.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з представниками Посольства України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

Нагадаємо, Офіс з просування експорту також запрошує українські компанії у торгову місію до Відня, яка відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року, для виробників продуктів харчування (кондитерські вироби, макаронні вироби, органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка), засобів особистої гігієни та товарів для дому

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті