mind
Щоб вуха не потіли: НР презентувала навушники з охолодженням

Щоб вуха не потіли: НР презентувала навушники з охолодженням

Охолодження буде здійснюватися в нових навушниках за допомогою термоелектрики

Щоб вуха не потіли: НР презентувала навушники з охолодженням
фото HP

Неважливо, наскільки зручні ваші навушники – все одно після довгого носіння відчуття комфорту зникає і вуха почуваються, як у духовці. Компанія Hewlett-Packard знайшла рішення цієї проблеми, пише Mashable.

Hewlett-Packard анонсувала навушники Mindframe, за допомогою яких вуха геймерів не будуть потіти. На відміну від інших подібних варіантів, в новому пристрої розробники вирішили не використовувати вентилятори чи охолоджуючі гелі.

За словами розробників, нові навушники використовують запатентовану технологію термоелектричного охолодження. Усередині вушних вкладишів розташувалося термоелектричне пристрій, який проводить тепло від акустичної камери і виводить його назовні.

Крім цього нововведення, гарнітурf Mindframe оснащена підвіскою, завдяки чому навушники відчуваються легше на голові, шумозаглушення, 3D-звук з 7.1-віртуальним об'ємним звуком.

Новинку фірма показала на HP Gaming Festival, який пройшов у Пекіні. Розробники показали нові пристрої в ігровій лінійці Omen.

Ціну розробники поки не називають. Новинка надійде в продаж у другій половині 2018 року.

Нагадаємо, стартап Ossic з виробництва навушників отримав $6 млн інвестицій і закрився, а інвестори компанії готуються подавати колективний позов.

Раніше ми писали, що Google представила навушники з синхронним перекладом не менш як 40 мов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті