Worldcore: лідерами ICO стануть країни з податковими регулюванням криптовалют
Лідером серед країн СНД може стати Білорусь, у Євросоюзі – Швейцарія

Лідерами ICO-індустрії вже за кілька років виявляться країни з податковими регулюванням в криптовалютній сфері, зокрема, в географії СНД таким лідером виявиться Білорусь, у Євросоюзі – лідером залишиться Швейцарія, прогнозують аналітики компанії Worldcore.
«Зараз можна вже сказати, що в географії СНД таким лідером буде Білорусь через податкові канікули до 2023 року для проектів кріптосфери. Для Євросоюзу таким лідером залишиться Швейцарія, що обнулила податкові ставки для ICO теж до 2023 року», – зазначає CEO Worldcore Олексій Насонов.
Водночас малі європейські країни, такі як Мальта, Гібралтар, Ліхтенштейн, Монако, країни Балтії, цілком можуть почати наступати на п'яти грандам європейського фінансового бізнесу.
«Для Азії ми не прогнозуємо будь-яких кардинальних змін у структурі великих гравців: Китай до моменту створення національного оператора крипторинку не буде послаблювати регулювання, Японія залишиться однією з небагатьох країн з визнанням криптовалюти повноцінним засобом платежу, Південна Корея боротиметься із власним громадянським суспільством за контроль кріптосфери», – пояснив Насонов.
Водночас у середньостроковій перспективі 5 років у світовій кріптовалютній індустрії відбудеться створення блокчейн-форпостів (злиття країн-користувачів і країн-виробників блокчейн-продуктів), в яких накопичуватиметься додана вартість, що генерується блокчейн-екосистемами.
«З'явиться декілька десятків видів блокчейну і тисячі продуктів на них для кожного з сегментів світової економіки: від фінансового сектора до агропромислового комплексу. Податкове законодавство для криптосфери вирівняється і стане порівнянним з оподаткуванням доходів від фінансової діяльності. Країни-лідери за обсягами фінансового ринку стануть лідерами і у впровадженні нових технологій», – резюмує Насонов.
Нагадаємо, організатори конференції BlockShow Europe 2018 створили рейтинг європейських країн, найбільш дружніх для криптовалюти і блокчейн-проектів. Так, Швейцарія стоїть на першому місці в списку таких країн – завдяки своєму сприятливому регулюванню і прогресивній позиції уряду щодо стартапів.
Водночас, протягом 2017–2018 років компанії українського походження створили 25 різних криптовалют, за рахунок розміщення (ICO) яких обсяги залучених коштів перевищили $100 млн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].