mind
«Укртрансгаз» просить поліцію розібратися з нарощуванням боргів Одеського припортового заводу

«Укртрансгаз» просить поліцію розібратися з нарощуванням боргів Одеського припортового заводу

На тлі зростання заборгованості невідомі в порту ОПЗ вантажать 50 000 тонн готової продукції підприємства на суховантаж для відправлення за кордон

«Укртрансгаз» просить поліцію розібратися з нарощуванням боргів Одеського припортового заводу
фото Wikipedia

ПАТ «Укртрансагз» висловило стурбованість стосовно приросту боргу Одеського припортового заводу (ОПЗ). Про це пише прес-служба «Укртрансгазу».

Так, на тлі зростання заборгованості невідомі в порту ОПЗ вантажать 50 000 тонн готової продукції підприємства на суховантаж для відправлення за кордон.

Станом на 30 травня 2018 року стало відомо про завантаження з порту ПАТ «Одеський припортовий завод» невстановленими особами готової хімічної продукції карбаміду марки «Б» в обсязі 50 000 тонн на суховантаж «Мандарин Скай» для подальшого відправлення морем за кордон», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим повідомляється, що розмір заборгованості перед ПАТ «Укртрансгаз» за послуги балансування газу для потреб ОПЗ, який надавався ТОВ «Всеукраїнська енергетична компанія», збільшився ще на 500 млн грн тільки за квітень.

«Компанія стурбована стрімким збільшенням заборгованості ОПЗ і закликає правоохоронців терміново втрутитися в ситуацію», – повідомляє прес-служба.

За даними «Укртрансгаз», ОПЗ не контролював рівень власного споживання і самостійно не припинив споживання газу навіть після того, як обсяг його власного споживання фактично перевищив підтверджені для транспортування обсяги природного газу.

«Також відповідні заходи, в порушення Кодексу ГРС, не були прийняті з боку оператора газорозподільних мереж – ПАТ «Одесагаз», на території ліцензійної діяльності якого знаходиться ОПЗ. Замість цього ПАТ «Одесагаз» надіслало формальну відмову від припинення розподілу природного газу на ОПЗ», – повідомляють у «Укртрансгаз».

Нагадаймо, ОПЗ у січні цього року повідомив про відновлення виробництва, однак наприкінці квітня було прийнято рішення про повну зупинку Одеського припортового заводу через припинення подачі газу на підприємство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті