У Китаї запустили сервіс доставки їжі дронами

У Китаї запустили сервіс доставки їжі дронами

Час доставки замовлення не перевищуватиме 20 хвилин

У Китаї запустили сервіс доставки їжі дронами
фото з pixabay.com

Китайський стартап Ele.me запустив в промисловому парку Jinshan в Шанхаї сервіс доставки їжі за допомогою дронів. Час доставки вантажу не перевищуватиме 20 хвилин. Про це повідомляє Time Out.

Минулого року стартап почав випробування безпілотників, які можуть транспортувати до 5 кг їжі. Зазначається, що дрони компанії можуть долати відстань у 3,5 км на висоті 70 м.

Наразі послуги доставки охоплюють 58 кв. м та 17 маршрутів.

Клієнт робить своє замовлення, і, як тільки воно буде готове, людина в місці розповсюдження помістить їжу в ємність для доставки, прикріпить до безпілотника та відправить його у визначене місце, де інший співробітник замовлення забере та доставить клієнту до дверей.

Хоча дрон і не доставить їжу безпосередньо до замовника, час на доставку все одно буде значно меншим, ніж якби кур’єр йшов пішки.

За словами представників компанії, ця ініціатива має на меті знизити операційні витрати Ele.me, одночасно збільшуючи доход вже кур'єрів до 5 разів.

Нагадаємо: на початку квітня найбільша китайська інтернет-компанія Alibaba Group оголосила про придбання найбільшої в країні служби доставки Ele.me за $9,5 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті