mind
«Челсі» заморозив будівництво нового стадіону через проблеми Абрамовича з британською візою

«Челсі» заморозив будівництво нового стадіону через проблеми Абрамовича з британською візою

У клубі сформулювали це як «поганий інвестиційний клімат»

«Челсі» заморозив будівництво нового стадіону через проблеми Абрамовича з британською візою
фото www.chelseafc.com

Футбольний клуб «Челсі» повідомив у четвер про замороження на невизначений термін проекту будівництва нового стадіону в Лондоні через несприятливий інвестиційний клімат, повідомляє Reuters.

«Футбольний клуб «Челсі» сьогодні оголошує, що призупинив свій проект будівництва нового стадіону, – йдеться в заяві клубу. – Ніякого подальшого попереднього проектування і планування проводитися не буде».

«Жодних часових меж перегляду цього рішення у клубу немає. Рішення було прийнято через поточний несприятливий інвестиційний клімат», – зазначили в керівництві «Челсі».

Рішення може бути повʼязане з проблемами його власника, російського мільярдера Романа Абрамовича, з продовженням британської візи. Однак ФК щодо цього пояснень не надав.

20 травня видання The Bell із посиланням на три джерела з оточення Абрамовича повідомило, що бізнесмену не продовжили британську візу інвестора. Така віза видається іноземцям, здатним вкласти в британську економіку понад 2 млн фунтів.

Для отримання інвестиційної візи Абрамовичу потрібно пояснити британській владі походження своїх грошей.

У понеділок ізраїльські ЗМІ повідомили, що Абрамович прийняв громадянство Ізраїлю і переїде в Тель-Авів, де купив нерухомість.

За інформацією ЗМІ, Абрамович як громадянин Ізраїлю зможе вʼїжджати у Великобританію на термін до 6 місяців, але для роботи в Сполученому Королівстві необхідний дозвіл.

Нагадаємо, статки Романа Абрамовича видання Forbes оцінює в $10,8 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті