Екс-депутат російської Держдуми Пономарьов буде інвестувати в Україну

Екс-депутат російської Держдуми Пономарьов буде інвестувати в Україну

Американська компанія Trident Acquisitions, серед очільників якої Ілля Пономарьов та Геннадій Буткевич, вкладе кошти в українські проекти

Екс-депутат російської Держдуми Пономарьов буде інвестувати в Україну
Ілля Пономарьов
Фото Facebook iponomarev

Американська компанія екс-депутата російської держдуми Іллі Пономарьова, Trident Acquisitions, вийшла на IPO і готується інвестувати в Україну, повідомив Пономарьов на своїй сторінці у Facebook. 

«Вчора, нарешті, в повну силу запущений проект, над яким я працював останні чотири роки – з того моменту, як для мене виявилася закрита Росія. Вчора створена мною і моїми друзями й партнерами два роки тому компанія Trident Acquisitions зробила IPO на біржі NASDAQ (американський позабіржовий ринок – Mind)», – прокоментував Пономарьов.

На відміну від інвестиційних фондів, які створюються на певний термін і зазвичай купують окремо кілька пакетів акцій в інших приватних компаніях без їх перетворення, Trident шукає одне підприємство, з яким здійснює злиття, та виводить його таким чином на біржу, щоб потім вже об'єднана компанія почала інвестувати в конкретні проекти розвитку.

Trident має на меті залучення американського капіталу і технологій в східноєвропейські проекти природних ресурсів та забезпечення енергетичної незалежності регіону. Однак, наразі пріоритет надаватиметься українським проектам, обіцяє Пономарьов. 

Ілля Пономарьов вважає сучасну Україну однією з найбільш економічно недооцінених країн світу. Компанія Trident, за планом її творців, повинна стати першою компанією, що торгується на NASDAQ, яка буде спиратися переважно на український промисловий потенціал. 

Trident Acquisitions Corp. – компанія, зареєстрована в США для здійснення інвестицій у природні ресурси, перш за все газ і нафту, України, Польщі, Румуніі та Чорноморського басейну за рахунок продажу своїх акцій інвесторам.

До ради директорів компанії також входить Геннадій Буткевич, співвласник корпорації АТБ-Маркет.

Детальніше про мінливий світ українського газовидобутку читайте в інтерв'ю Олексія Тимофєєва, який в команді з Іллею Пономарьовим реалізує проект Trident Acquisitions.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті