Донця призначено президентом ДП «Антонов»

Донця призначено президентом ДП «Антонов»

30 травня був підписаний наказ про призначення нового президента підприємства

Донця призначено президентом ДП «Антонов»
Президент ДП «Антонов» Олександр Донець та гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін
Фото Facebook ДП «Антонов»

Наказом від 30 травня держконцерн «Укроборонпром» затвердив на посаді президента ДП «Антонов» Олександра Донця, призначеного у травні в.о. президента підприємства, повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

31 травня гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін офіційно представив Донця колективу як президента.

Донець закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (НАУ) за спеціальністю «Технічна експлуатація літальних апаратів». Трудову діяльність розпочав на ДП «Антонов» на посаді інженера з експлуатації. З червня 2007 року по жовтень 2008 року очолював роботу Київського авіаційного заводу «Авіант». У 2014 році – генеральний директор державіапідприємства «Україна». З вересня 2015 року по листопад 2016 року – помічник директора держпідприємства з обслуговування повітряного руху України «Украерорух». З грудня 2016 року – віце-президент із виробництва ДП «Антонов».

У період з 21 по 30 травня Донець був тимчасовим виконувачем обов'язків президента на період тимчасової непрацездатності Олександра Кривоконя, який очолював ДП «Антонов» з серпня 2017 року. 

У травні 2017 року уряд підтримав пропозицію «Укроборонпрому» про перетворення ДП «Антонов» у публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі.

Нагадаємо, ДП «Антонов» збільшило чистий прибуток на 85,4% протягом минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло