США готує санкції проти європейських країн-учасниць проекту «Північний потік-2»- ЗМІ

США готує санкції проти європейських країн-учасниць проекту «Північний потік-2»- ЗМІ

Влітку минулого року Конгрес США ухвалив законопроект яким дозволяється впроваджувати санкції проти тих, хто бере участь в проекті

США готує санкції проти європейських країн-учасниць проекту «Північний потік-2»- ЗМІ
Фото: Shutterstock
В адміністрації президента США Дональда Трампа готуються до запровадження санкцій проти енергетичних компаній з Німеччини й інших європейських країн, що допомагають будувати газопровід «Північний потік-2». Про це пише Foreign Policy із посиланням на власні джерела.

«В адміністрації Трампа готуються до запровадження санкцій проти енергетичних компаній з Німеччини й інших європейських країн, аби зірвати будівництво політично суперечливого російського газопроводу через Балтійське море», – йдеться у повідомленні.

Разом з цим повідомляється, що наразі чиновникі знаходяться в пошуці інших можливих шляхів аби заблокувати проект. Санкції розглядаються як найбільш ймовірний варіант.

За інформацією з джерел, адміністрація президента не зупиниться ні перед чим в спробах заблокувати «Північний потік-2».

Так, з моменту оголошення будівництва «Північного потоку-2», у Білому домі виступали проти нього. Влітку минулого року Конгрес США ухвалив законопроект яким дозволяється впроваджувати санкції проти тих, хто бере участь в проекті.

Нагадаємо, російська компанія Nord Stream 2 вже розпочала роботи із будівництва приймальної станції майбутнього газогону поблизу міста Лубмін.

За умови будівництва трубопроводу Україна втратить близько $3 млрд.

Раніше повідомлялось, що Верховний адміністративний суд в Грайфсвальді (Німеччина) відхилив позов німецького екологічного об'єднання NABU проти початку будівництва газопроводу «Північний потік – 2»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті