Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Суд відхилив позов екологів, які намагалися запобігти будівництву «Північного потоку – 2»

Суд відхилив позов екологів, які намагалися запобігти будівництву «Північного потоку – 2»

Інтереси, пов’язані з поставкою енергоносіїв, вищі за збереження екології, постановив суд

Суд відхилив позов екологів, які намагалися запобігти будівництву «Північного потоку – 2»
фото Shutterstock

Верховний адміністративний суд в Грайфсвальді (Німеччина) відхилив позов німецького екологічного об'єднання NABU проти початку будівництва газопроводу «Північний потік – 2», повідомляє RNS.

«Суд дійшов висновку, що суспільна зацікавленість у «Північному потоці – 2» і надійність поставок енергоносіїв мають пріоритет над інтересами екологів», – йдеться в повідомленні суду.

Раніше у ЗМІ повідомлялося,  що екологічна організація NABU намагається через суд запобігти наміченому на 15 травня початку робіт з будівництва газопроводу «Північний потік – 2» на ділянці в Грайфсвальдській затоці.

Naturschutzbund Deutschland (NABU) – німецька неурядова організація, що займається охороною природи як на території самої Німеччини, так і за кордоном, зокрема й у Росії.

Вона направила відповідне звернення до Вищого адмінсуду, де вказала, що будівництво «Північного потоку – 2» завдасть непоправної шкоди нестійкій екосистемі». Крім того, екологи вважають трубопровід зайвим, оскільки в Європі спостерігається не такий великий попит на російський газ.

Нагадаємо, російська компанія Nord Stream 2 вже розпочала роботи із будівництва приймальної станції майбутнього газогону поблизу міста Лубмін.

Як повідомлялося, міністр економіки ФРН підтримує будівництво «Північного потоку – 2», але обіцяє не оминути увагою «інтереси України».

За умови будівництва трубопроводу Україна втратить близько $3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті